Romantické Vánoce s květinovým ateliérem Florimi

Vykouzlete si doma slavnostní vánoční atmosféru, která prozáří váš interiér teplou a přívětivou náladou. Připravili jsme pro vás originální třpytivou kolekci vánočních výzdob, ve kterých se zrcadlí soudobé trendy i klasické tradice.
Všechny dekorace jsme vyráběli s láskou a citem pro detail. Najdete mezi nimi kompozice přírodní, nebeské, zimní i romantické. Stejně tak máte možnost vnést do nich kousek své individuality a vlastní nálady, pokud nám sdělíte svou konkrétní představu.
Adventní a vánoční věnce, ozdobné svícny a další aranže nejenže elegantně vyzdobí místnost, zcela omámí i vaše smysly. Nádherná vůně jehličí, lesních šišek či lístků eukalyptu vás naladí na vánoční přípravy a dokonale zachytí náladu radostné sezóny.

Vánoční dekorace 2018

Vyzdobte si každý koutek svého domova a nalaďte se na kouzelnou atmosféru Vánoc. Vyberte si styl, který bude ladit s vaší náladou i interiérem. Jaké dekorace jsme pro vás připravili?

Kouzelný les

Pozvěte les a jeho energii k sobě domů. Užívejte si vůni jehličí, eukalyptu, lesních šišek a borůvčí. Kochejte se dřevěnými odstíny, bronzovými akcenty a třpytivými hvězdičkami, které pospolu navozují kouzelnou vánoční atmosféru.

     

Červená tradice

Klasické Vánoce v tradičním duchu. Prožijte nejkrásnější období na pozadí krásných vzpomínek. Třpytivé pojednání zlaté a červené barvy vytvoří hřejivou vánoční atmosféru evokující teplo rodinného krbu. V kombinaci s voňavými přírodními materiály a plápolajícími svíčkami pro nezapomenutelné okamžiky.

     

Stříbrné Vánoce

Dekorace v ledových třpytivých tónech jako oslava zimy. Nalaďte se na vůni stříbrného jehličí, uvolňujícího eukalyptu, zasněženého borůvčí a lesních šišek. Křehká krása průhledných bílých odstínů pro slavnostní atmosféru.

     

Fialové Vánoce

Tradiční pojednání pro Adventní období. Mystická fialová jako barva meditace zklidňuje mysl i ducha. Stříbrný třpyt se zasněženými bílými akcenty, vůně chvojí a lesních šišek pospolu vytváří nádherně tajuplnou vánoční atmosféru.

     

Třpytivý rustik

Harmonickou kompozici v jemných zlatavých tónech vyzdvihují bronzové lesklé akcenty. Voňavé jehličí doplněné přírodními materiály vykouzlí elegantní a uvolněnou vánoční náladu. Rustikální dekor je vhodný pro milovníky přírody.

     

Modré z nebe

Klasickou vazbu s různými druhy jehličí, přírodním dekorem a elegantními bronzovými doplňky do nebeských výšin pozvedá uklidňující třpytivá modř. Ponořte se do její hloubky a prociťte mírumilovnou energii této barvy.

     

Zasněžené zlato

Luxusní Vánoce plné zlatého lesku v kombinaci s přírodními materiály, roztomilými bílými a zasněženými detaily. Tato originální a odvážná kompozice se stane nepřehlédnutelná v každém interiéru. Smysly potěší intenzivní vůní jehličí a lesních šišek.

     

Romantické Pastelové Vánoce

Křehká romantická krása s atmosférou vánoční pohádky. Pastelové, jemné a průhledné odstíny klasických ozdob něžně doplňují stříbrné motivy a zasněžené větvičky borůvčí. Tuto snovou kompozici korunuje vůně jehličí a lesních šišek.

     

Objednat vánoční dekorace